Гімн школи

Основною метою школи є:

• Забезпечення  реалізації права громадян на здобуття якісної повної загальної середньої освіти;
  • Забезпечення потреб збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я дітей;
  • Виявлення та розвиток обдарувань і здібностей учнів на основі психологічного вивчення особистості, стимулювання творчої активності школярів, самореалізації завдяки інноваційним технологіям навчання та виховання.

Головні завдання закладу:

• Створювати умови для розвитку і саморозвитку особистості, формування в учнів потреби навчатися впродовж життя.
  • Реалізувати компетентнісний підхід на розвиток виховання і навчання дітей і підлітків через відновлення змісту освіти і впровадження нових  освітніх технологій на всіх ступенях навчання .
  • Будувати процес виховання, розвитку й навчання на основі даних психологічних досліджень індивідуальних особливостей та аналіз вивчення стану здоров'я школярів.
  • Залучати батьків , громадські установи, органи місцевого самоврядування у процес виховання і навчання учнів.
  • Формувати і розвивати соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Профільне навчання:

• філологічний профіль (українська мова, англійська мова);
  • суспільно-гуманітарний профіль (історія, правознавство);

Матеріальна база:

• предметних кабінетів - 24;
  • спортзалів - 2, спортивних майданчиків - 2, футбольне поле - 1;
  • актова зала;
  • бібліотека та читальний зал;
  • їдальня - 192 посадкових місць;
  • майстерні - 4 (по дереву та по металу, обслуговуючої праці та кулінарії );
  • комп'ютерних класів - 2 (18 комп'ютерів), мультимедійна система, принтер;
  • медіапроектор в комплекті з ноутбуком;
  • комплект звукопідсилювальної апаратури.

Історія Гуляйпільської СЗШ